Otrzymane komentarze dla użytkownika pt.janicki, strona 1385

Przejdź do głównej strony użytkownika pt.janicki

  1. agaxpl
    agaxpl (30.01.2010 20:03)
    oj tak ;)
  2. lmichorowski
    lmichorowski (30.01.2010 11:28)
    Trudno dogodzić takiej niewieście
    Mieszkając w Łodzi lub w moim mieście
    A nie na przykład - w Mexixo City,
    Tam gdzie obsydian jest pospolity.
    Bo trzeba wiedzieć, że obsydiany
    Tam występują, gdzie są wulkany.
    By andezyty mieć dla dziewczyny
    Można pojechać w nasze Pieniny...
    Ale tam przecież - park narodowy,
    Więc rycie w ziemi też mamy z głowy...
  3. czerwony_arbuz
    czerwony_arbuz (30.01.2010 8:49)
    Piotrze, dziękuję za wspólny spacer po Plitvicach:)
  4. lmichorowski
    lmichorowski (30.01.2010 1:22)
    Dziękuję Piotrze za spacer po Lubece i wizytę na Hawajach i związany z tym wór plusów. Zauważyłem też, że odezwała się nasza koleżanka z Galicji... ale to już temat na jutro. Pozdrawiam.
  5. mapew
    mapew (29.01.2010 21:32)
    Piotrze, wielkie podziekowania za dalsze plusowanie :-)
    A Bruggia jest na prawde piekna
  6. pt.janicki
    pt.janicki (29.01.2010 17:29)
    ...o kurcze, nie wiedziałem, dobrze, ze nie usiedliśmy :-) ...
  7. pt.janicki
    pt.janicki (29.01.2010 17:24)
    ...jesteśmy z Panią Janicką tego samego zdania. Nasza pierwsza wizyta była typowo "turystyczna". To znaczy nie biegaliśmy jak przysłowiowe koty, ale w sumie ograniczyliśmy się "tylko" do chłonięcia jej niesamowitej atmosfery... Może do obejrzenia zbiorów jej muzeów będziemy mieli jeńcze okazję...
  8. mapew
    mapew (29.01.2010 17:11)
    zwlaszcza za takimi masywnymi drzwiami ;-)
  9. mapew
    mapew (29.01.2010 17:09)
    to jeden z klasycznych widokow w Brugge
  10. mapew
    mapew (29.01.2010 17:05)
    ... i placic :-)