Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 328

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. s.wawelski
    s.wawelski (16.08.2013 6:13)
    :-)

    A konkretnie ta odmiana nazywa sie skimmer :-)
  2. s.wawelski
    s.wawelski (16.08.2013 6:12)
    Sadzac po luskach na grzbiecie, to chyba tak...
  3. s.wawelski
    s.wawelski (16.08.2013 6:11)
    Warany sa ponizej w tzw. food chain :-)
  4. s.wawelski
    s.wawelski (16.08.2013 6:10)
    Nie wiem, dokladnie, bo mowili jeden przez drugiego... Wiesz jak to jest w takich sytuacjach :-)
  5. s.wawelski
    s.wawelski (16.08.2013 6:09)
    Kudu są dosc spore, zwlaszcza samce, choc nie tak duze jak eland :-)
  6. s.wawelski
    s.wawelski (16.08.2013 6:07)
    To skoczkowie bungee...
  7. tykuspl
    tykuspl (16.08.2013 4:35)
    Każdy powinien mieć swoją żyrafę......
  8. tykuspl
    tykuspl (16.08.2013 4:32)
    Zabawy cieniem, kto zgadnie co to za zwierze?
  9. tykuspl
    tykuspl (16.08.2013 4:28)
    Co tu wiele gadać, - życie jest piękne!
  10. tykuspl
    tykuspl (16.08.2013 4:21)
    BFF, best friends forever