Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 318

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. pan_hons
    pan_hons (20.08.2013 18:23)
    dołączam swoje pochwały do tych wcześniejszych:)
  2. pan_hons
    pan_hons (20.08.2013 18:19)
    no tak, bo tam wszyscy ciągną, znaczy się wyznawcy hinduizmu...)
  3. pan_hons
    pan_hons (20.08.2013 18:18)
    warto znajdować takie miejsca, a tym bardzie je uwieczniać, bo dzięki temu w przyszłości więcej ludzi zdecyduje się zboczyć z głównego szlaku:)
  4. s.wawelski
    s.wawelski (20.08.2013 18:17)
    ...zwlaszcza nad Gangesem...
  5. pan_hons
    pan_hons (20.08.2013 18:16)
    świetnie się tu prezentuje:)
  6. pan_hons
    pan_hons (20.08.2013 18:15)
    idealnie właśnie się do tego nadaje:)
  7. pan_hons
    pan_hons (20.08.2013 18:14)
    ojj, to musiałeś mieć długi obiektyw:) Wieczorem robione i nie poruszone, z takiej odległości - no no, jestem pełen podziwu:)
  8. s.wawelski
    s.wawelski (20.08.2013 18:14)
    Tak, na okraglo przez 24 godziny na dzien...
  9. s.wawelski
    s.wawelski (20.08.2013 18:12)
    Ujecie zrobione zostalo z lodzi z rzeki.
  10. s.wawelski
    s.wawelski (20.08.2013 18:11)
    Nawiasem mowiac to zdjecie umiescilem na swoim kalendarzu... :-)