Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 318
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
dołączam swoje pochwały do tych wcześniejszych:)
-
no tak, bo tam wszyscy ciągną, znaczy się wyznawcy hinduizmu...)
-
warto znajdować takie miejsca, a tym bardzie je uwieczniać, bo dzięki temu w przyszłości więcej ludzi zdecyduje się zboczyć z głównego szlaku:)
-
...zwlaszcza nad Gangesem...
-
świetnie się tu prezentuje:)
-
idealnie właśnie się do tego nadaje:)
-
ojj, to musiałeś mieć długi obiektyw:) Wieczorem robione i nie poruszone, z takiej odległości - no no, jestem pełen podziwu:)
-
Tak, na okraglo przez 24 godziny na dzien...
-
Ujecie zrobione zostalo z lodzi z rzeki.
-
Nawiasem mowiac to zdjecie umiescilem na swoim kalendarzu... :-)
-
dołączam swoje pochwały do tych wcześniejszych:)
-
no tak, bo tam wszyscy ciągną, znaczy się wyznawcy hinduizmu...)
-
warto znajdować takie miejsca, a tym bardzie je uwieczniać, bo dzięki temu w przyszłości więcej ludzi zdecyduje się zboczyć z głównego szlaku:)
-
...zwlaszcza nad Gangesem...
-
świetnie się tu prezentuje:)
-
idealnie właśnie się do tego nadaje:)
-
ojj, to musiałeś mieć długi obiektyw:) Wieczorem robione i nie poruszone, z takiej odległości - no no, jestem pełen podziwu:)
-
Tak, na okraglo przez 24 godziny na dzien...
-
Ujecie zrobione zostalo z lodzi z rzeki.
-
Nawiasem mowiac to zdjecie umiescilem na swoim kalendarzu... :-)