Ocenione komentarze użytkownika anianasadach, strona 89

Przejdź do głównej strony użytkownika anianasadach

  1. anianasadach
    anianasadach (15.11.2013 18:49)
    Nie.W części Moje Powązki są zdjęcia, które robiłam wcześniej, przy okazji innych wędrówek po cmentarzu :)
  2. anianasadach
    anianasadach (15.11.2013 17:32)
    Z założenia albumy "Zakochaj się w Warszawie" mają mieć wymieniane zdjęcia. Nie do końca mi się to udaje. Z pewnością znów za jakiś czas coś z tych albumów zabiorę a coś dorzucę. Może będą to własnie zdjecia z Wilanowa?:)
  3. anianasadach
    anianasadach (15.11.2013 16:56)
    Dużo Cię było u mnie, czym sprawiłaś mi nieukrywaną przyjemność. Dziękuję :)
  4. anianasadach
    anianasadach (15.11.2013 16:53)
    Wiesz co...ja też podglądam u innych Andaluzję. To duża frajda, kiedy można popatrzeć na ten piękny kawałek świata oczami innych. Ja też miałam dużą przerwę w bywaniu na Kolumberze. Jestem tu od dwóch dni i chaotycznie zaglądam tu i ówdzie. Kiedy ktoś zagląda do moich zdjęć odżywają wspomnienia a te z Grenady są mi szczególnie bliskie. Dziękuję za wspólną wyprawę do Andaluzji...i za morze komentarzy :)
  5. anianasadach
    anianasadach (15.11.2013 16:34)
    Bardzo lubię to zdjęcie :) Po co od razu cała wiewiórka ;) Śliczne z orzeszkiem w łapkach mają wszyscy ;)
  6. anianasadach
    anianasadach (15.11.2013 16:30)
    Dla mnie w maju byłoby zbyt gorąco. Zmęczona upałem nie zobaczyłabym tego, co udało mi się w marcu :)
  7. anianasadach
    anianasadach (15.11.2013 16:25)
    Ciekawe, czy tu zajrzy, by dowiedzieć się czegoś więcej o sobie ;)
  8. anianasadach
    anianasadach (15.11.2013 16:06)
    Zdjęcie jest zrobione z boku a goście weszli do kościoła zaraz po młodych :) Tam, gdzie stałam było luźno :)
  9. anianasadach
    anianasadach (15.11.2013 16:00)
    Wiedziałam, że się nie rozczarujesz :)))
    Pozazdrościłam treize Jej Cmentarza Rakowickiego i szybko, dla równowagi wstawiłam Stare Powązki...ale to zupełnie inna bajka :) Trzy szkice dłuższych podróży leżą odłogiem. Nie mam serca, żeby zająć się nimi i dokończyć...ech! :(
  10. anianasadach
    anianasadach (15.11.2013 15:49)
    No cóż...kosmetyczka chyba nie zmarnowała minionego roku, nieco się podszkoliła ;) :))))