Ajax Loader Ładuję ...

5 +
2009-05-21

Podróż DuszakTeam Ekspedycja Andy

Opisywane miejsca: Andy
Typ: Blog z podróży

Zrealizowane plany braci Duszak Team mają konkretny obraz i pełne kształty, które już teraz można zobaczyć na własne oczy. Zostały one zwizualizowane w tej oto relacji, na której obejrzenie już dzisiaj zapraszamy. Film pokazuje, w jakim stylu Marek i Paweł zdobyli szczyty i podążali na dwóch kółkach poza horyzont tego, co znane, bezpieczne i typowe.

Poznaj prawdziwy, namacalny charakter wyprawy Duszak Team w Andy.  Poczuj się uczestnikiem podróży w dalekie zakątki naszego globu. Wtop się w charakter i urok zwiedzania świata na trzech kółkach. Nie musisz się nigdzie ruszać sprzed monitora komputera. Nie ma potrzeby napinania mięśni i brania udziału w próbach wytrzymałościowych. Chociaż wyprawa w Andy liczy się nie tylko w ilości niepowtarzalnych widoków i liście osiągniętych celów, ale również w ilości wylanego potu, w częstotliwości nabierania w płuca powietrza, w silne trzymania kierownicy oraz w determinacji we wprowadzaniu w ruch opon rowerów, to śledząc jej historię, nie trzeba zamieniać fotela na rower. Tych, którzy po obejrzeniu filmu chcieliby poczytać relację z wyprawy, już wkrótce zapraszamy na stronę.

 • 2
 • DuszakTeam Ekspedycja Andy
 • DuszakTeam Ekspedycja Andy

Zaloguj się, aby skomentować tę podróż

Komentarze

 1. snickers1958
  snickers1958 (20.11.2013 21:55) 0 + -
  Troszkę więcej fotek prosimy. Pozdrawiam i gratuluję.
 2. s.wawelski
  s.wawelski (22.05.2009 22:38) 0 + -
  Hmm, chcesz mi powiedziec, ze Ty zanotowales temperature powietrza +40*C (czyli w cieniu) na wysokosci 5 km?
 3. duszak74
  duszak74 (22.05.2009 16:09) 0 + -
  Dzięki :)
  Różnice temperatur zdarzają się nawet większe :), oczywiście nie jest to regułą każdego dnia.
 4. s.wawelski
  s.wawelski (22.05.2009 3:30) 0 + -
  Wyprawa rzeczywiscie niezwykla!!! Moja gratulacje za wspanialy wyczyn.

  Film swietnie filmowany, dobry montaz, pasujacy podklad muzyczny, dobry tekst wprawnie czytany!

  Pare minusow (;-) : w kredytach brak autorow muzyki i narratora. Skoro sie juz pojawily to wypadaloby podac. Rozpietosc temperatur na Altiplano nie jest az taka duza +40C do -20C. Tu autora poniosla troszke fantazja. Skoro film jest podrozniczy, to brakuje w nim nieco informacji gdzie sie rozgrywa miejsce akcji. Element roweru troszke za bardzo zdominowal calosc...

  Jeszcze raz gratuluje i pozdrawiam.
duszak74

duszak74


Punkty: 135