Ajax Loader Ładuję ...

Był mroźny grudniowy wieczór, kiedy udaliśmy się na dłuuuugi i romantyczny spacer przeplatany kilkoma dobrze schłodzonymi i zagazowanymi piwkami. Właśnie wtedy, podczas krótkiego przystanku w pijalni Warki, w celu ogrzania się i spożycia dodatkowej dawki chmielu, słodu jęczmiennego i odrobiny CO2 podjęliśmy decyzję: Chcemy jechać na Bałkany!

 

Jednak ten wyjazd ma być inny niż wszystkie nasze poprzednie wyjazdy. Chcemy uczcić zakończenie studiów w taki sposób, żeby nigdy tego nie zapomnieć. Planujemy z bliska poznać kulturę bałkańskich krajów, zaznajomić się z ich mieszkańcami, spróbować lokalnych potraw i trunków, życ po bałkańsku, a potem podzielić się z wami naszymi spostrzeżeniami: gdzie warto pojechać i dlaczego, co warto zobaczyć i na co zwrócić uwagę.

 

Do tego wyjazdu przygotowujemy się od dłuższego czasu. Przestudiowaliśmy mnóstwo uwag zarówno w internecie, jak i w przewodnikach. Teraz chcemy sami sprawdzić czy słowo pisane zgodne jest z rzeczywistością.

 

Na razie wyprawa jest nadal we wstępnym stadium przygotowań, jednak udało nam się ułożyć trasę wyprawy, założyć stronę internetową  i umieścić ją na serwerze. Szczegóły znajdziecie tutaj: www.dabalkanproject.pl Obecnie jesteśmy w trakcie poszukiwania wsparcia z każdej możliwej strony, które pomoże nam zrealizować to przedsięwzięcie.

 

3majcie kciuki!

 

May the force be with you;-)

  • Da Balkan Project

Zaloguj się, aby skomentować tę podróż

Komentarze

  1. lmichorowski
    lmichorowski (03.02.2012 19:41) 0 + -
    + za pomysł! Teraz czekamy na relację z wyprawy. Pozdrawiam.
dabalkanproject

dabalkanproject

Daniel Pluta
Punkty: 41