2010-05-25

Podróż Gringo Summer. Moja podróż po Ameryce Południowej

Opisywane miejsca: Rio de Janeiro
Typ: Blog z podróży

Jako że bezsensem byłoby chyba kopiowanie wpis po wpisie gotowego już blogu na temat mojej podróży po Ameryce Południowej, pozwolę sobie wkleić link. Blog bardzo ekspresyjny i bardzo z przymróżeniem oka ;)

A jakie były skutki mojej podróży?! Ameryka zafascynowała mnie, oczarowała i dała się w sobie zakochać. Po roku przeprowadziłam się do Peru i otworzyłam tutaj mały i przytulny hostel dla travelersów :)

Plan podróży: Hiszpania (Barcelona, Madryt), Brazylia (Rio de Janeiro, Sao Paulo, Curitiba), Argentyna (Wodospady Iguazu, Buenos Aires, Mendoza), Chile (Santiago, Villazon), Boliwia (Villazon, Tupiza, Uyuni (Salar de Uyuni), La Paz, Copacabana), Peru (Puno, Arequipa, Cusco, Lima, Chiclayo)

http://powerpuffsgringosummer.blogspot.com/2008/07/uno-dos-tres-barcelona-madrid.html 

Zapraszam!

 • Mapa

Zaloguj się, aby skomentować tę podróż

Komentarze

 1. pt.janicki
  pt.janicki (30.08.2015 21:30)
  ...qrcze, od ponad pięciu lat jesteś, Joanno, na kolumberowym podwórku, a ja dopiero dzisiaj to zauważyłem. Miej wyrozumienie dla wieku ... :-) ...
 2. lmichorowski
  lmichorowski (18.03.2012 22:10) +1
  Dołączam się do opinii przedmówczyń - w wolnej chwili dodaj trochę zdjęć i relację. Pozdrawiam.
 3. iwonka55h
  iwonka55h (25.05.2010 12:36) +5
  tak jak wpis poniżej - to jest forum podróżnicze a nie linkowe....ja na linki nie wchodzę.
 4. slawannka
  slawannka (25.05.2010 11:00) +5
  Joanno - kopiować wpis po wpisie, może nie. Ale napisać kolumberową relację na podstawie bloga i ozdobić ją zdjęciami - oczywiście, miałoby sens. Mówię to na podstawie swoich kolumberowych doświadczeń. Najpierw dałam sam link do galerii (kosztowała mnie 2 miesiące pracy). Potem postanowiłam galerię tu streścić. Potem poświęciłam kolejne 2 miesiące na stworzenie podróży na Kolumberze na podstawie mojej galerii. I nie żałuję.

  Radzę, rozwiń tę podróż. Bardzo bardzo chciałabym o niej poczytać TUTAJ! :)
jobzzbzz

jobzzbzz

Joanna
Punkty: 985